Pages Menu
Categories Menu

jakie pustaki uzyc do budowy domu

jakie pustaki uzyc do budowy domu

Dmuchane szkło robią jeszcze zrobić to tak jak kiedyś

Dmuchane szkło artystyczne szybko staje się jednym z najszybciej rozwijających się hobby w Ameryce Północnej ... i to jest czas. Glassblowing istnieje od 27 pne w Syrii, choć pierwsze dowody przez człowieka produktów szklanych występuje w Mezopotamii w późnym 3. wieku pne. Ale postęp rzeczywistej "dmuchanie" szkło za pomocą rury przekształcona przydatność materiałów. Nowa technika szybko rozprzestrzenił się na całym świecie rzymskim.

Harvey Littleton, profesor ceramika i Dominick Labino, chemik i inżynier, są zapisywane z uruchomieniem najnowszej "ruch studio szkła" w 1962 roku dwóch zatrzymanych warsztaty w Muzeum Sztuki w Toledo. To gdzie obecna metoda topienia szkła w piecu do użytku w dmuchanego szkła artystycznego zostało zapoczątkowane. Zatem Littleton i Labino przypisuje się co stopione szkło do dyspozycji artystów w prywatnych pracowniach.

Sam proces przygotowania do wydmuchiwania szkła jest bardzo zaangażowany chociaż. Szkło topi się w piecach stosując piasek, wapień, soda, potas i inne związki. Faktyczne przekształcenie surowców do szkła odbywa się znacznie powyżej 2000 stopni Celsjusza.

Po szkło stopniał, artysta wykorzystuje dmuchawkę do kształtowania szkła. Dmuchawki jest około pięciu stóp długości i służy do rozdmuchu rozdmuchiwania stopionego szkła. Formy są wykorzystywane do nadruku wzorów dekoracyjnych.

Istnieją dwa rodzaje nowoczesnych dmuchania szkła, ale bezceremonialny Glassblowing jest typem większość ludzi obraz w swoim umyśle, kiedy myślą o tego rodzaju sztuki. Twórca gromadzi glob stopionego szkła w końcu wydrążonej rurki zwany palnik lub nadmuch żelaza. Stopione szkło jest następnie kształtowana w jego ostatecznej formie przez różne techniki dmuchania i kształtowania rękami, opłat i pleśni.
obrazy olejne na sprzedaż
- autor artykułu