Pages Menu
Categories Menu

jakie pustaki polecacie

jakie pustaki polecacie

Kiedy ludzie doświadczają intensywne reakcje emocjonalne, zwłaszcza jeśli są zaniepokojeni, ich ciała ssaków czasem reagują tak, jakby jest "żywcem" i przejść przez martwego procesu odtwarzania.

W najlepszym wypadku może chcą położyć, aby umożliwić reakcję emocjonalną, aby przejść przez nich. W "najgorszym" mogą czuć się tak, jakby sześć par rąk są przeciągając je na podłogę wbrew ich woli - ich ciało czuje się coraz cięższe, a mięśnie stają się coraz trudniej się poruszać.

Innym częstym objawem jest, gdy spojrzeć na swoje ręce wydają się być odłączony od ciała (stąd "rozłączenie" część).

To nie jest niebezpieczny stan być w stanie, chyba że regularnie - ale jest niepokojąca, gdy to ma miejsce po raz pierwszy. Proponuję skontaktować się z lekarzem, żeby upewnić się, że to co to jest. sama ich pewność wystarczy czasem pomóc tej Pass State.

rozwścieczony Bezradność

jakie pustaki polecacie

Czasami ludzie doświadczają środowiska nie mają bezpośredniej kontroli nad i czuć tłumione i "zgniecione" w nich, ale z jakiegoś powodu osobistych są zmuszone do pozostania w tych środowiskach. Albo tracą środowiska (np stosunku miłości) czuli się niezbędna, aby być szczęśliwym i środowiska im zabrane.

Stają się one uczulone na sytuację i niezwykle emocjonalne i wściekły na życie. Nie może być konkretny cel lub przyczyny, ale w zasadzie jest to "na życie". Czują rozpaczliwa chęć wrócić coś stracił (gniew) obok stanie nie jest w stanie uzyskać utracone rzeczy tylną (bezradność).

Kiedy dzieci to zrobić nazywamy go furia; gdy dorośli hurtowa sprzedaż biżuterii to zrobić nazywamy to niebezpieczne, nie do przyjęcia i uwagę szukając "Drama queen / King 'zachowanie. Ta odpowiedź jest bardzo mocna - tak silni ludzie czasem próbują popełnić samobójstwo, aby wykazać, jak silne jest to dla nich.

Osoba czuje się one wielokrotnie uderzając w mur w ważnej dziedzinie ich życia i może wykazać to publicznie, rzucając się na podłogę - mogą to zrobić publicznie, ponieważ czują inni trzymać rozwiązania ich problemu.

https://mazurspa.com/na-podczerwien-c-23_14.html
- autor artykułu