Pages Menu
Categories Menu

jakie pustaki na sciany

jakie pustaki na sciany

Trzy powody Można poczuć się jak Falling Down Gdy Intensywnie emocjonalna

Sporo ludzi, którzy mówią mi o swoich skrajnych stanów emocjonalnych opowiedzą o swojej obawie przed zawaleniem lub omdlenia - zwłaszcza o robienie tego publicznie i są oznaczone za "dbałość poszukiwania Drama queen / King '.

Istnieje wiele powodów, możemy czuć się jak spada, gdy bardzo emocjonalne; tutaj są trzy:

Ssaków odpowiedzi zamrażać

Rozwścieczony Bezradność (depresja)

Przyczyny fizyczne.

Ssaków odpowiedzi zamrażać

Istoty ludzkie mają ciała ssaków - są to organy zwierząt drapieżnych. My nie są wyposażone z kłami i pazurami. Nasze mózgi są jednak mózgi super drapieżników, ponieważ mogą zaprojektować drapieżnych narzędzia, które znacznie przewyższają moc tych brakujących kłami i pazurami.

Filmy promocyjne

To wszystkożerne mieszaninę czasem tworzy się zagubieni i skonfliktowany ludzi i zwierząt.

Kiedy stajemy się intensywnie emocjonalne nasze ciała ssaków drapieżnych zwierzętach reagują jak u innych ssaków drapieżnych, podczas gdy nasze mózgi Super-drapieżny walczyć z tym intruzami. Ten in-walk opóźnia ciało przechodzi tego naturalnego procesu (może faktycznie opóźnić go na całe życie).

Większość ludzi słyszało o reakcji walki lub lotu, ale jest jeszcze trzecia odpowiedź ssaki mają - ssaków odpowiedzi zamrażać. zwany także dysocjacji odpowiedź. Gdy ssakiem jest rejestrowany przez jego naturalny drapieżnika ma zdolność do "zabawy martwy". To nie jest świadomie kontrolowana decyzja - to automatyczna funkcja ssaków biologii.

To po prostu ustanawia i staje w bezruchu.

Nazywana jest również Disassociation Response ponieważ mózg ssaka czasowo odłącza się od ciała w celu zmniejszenia bólu, gdy są spożywane.

Jeżeli ssak nie jada się tam i wtedy, i drapieżnik odchodzi, krótki okres czasu mija zanim ssak wstaje; trzęsie się samoczynnie i opuszcza scenę.

smar do wysięgnika
- autor artykułu