Pages Menu
Categories Menu

jakie cegly klinkierowe

jakie cegly klinkierowe

Old Time Craft z produkcji mydła

Mydło jest po prostu tłuszczu (kwas) miesza się z sodą kaustyczną (alkaliami); zmieszać je razem i masz mydła. Stare rzemiosła czas podejmowania ług był bardzo uczuciowa. Jedną z metod tworzenia własnego sodę kaustyczną (alkalicznych) było wgłębić dziennik i wywiercić wiele otworów na dole.masa do zniczy Oni niż położyć warstwę żwiru (do odwodnienia), warstwę słomy, warstwa popiołów liściastych i wypełniony dziennik z wody deszczowej. Minęło dużo czasu na tę mieszaninę przenikać ziemię i spuścić przez otwory w dnie. Oślizgłe rzeczy, które wyszły z otworów było domowej roboty ług. Surowy ług był niż sprowadzała się do odpowiedniej konsystencji do produkcji mydła.

jakie cegly klinkierowe

Badania wytrzymałości ługu do produkcji mydła był dość oszczędny. Ekspres mydło sól rozpuszcza się w wodzie, dopóki nie więcej soli może rozpuścić. Długi kij o ciężarze przywiązany do jednego końca byłby spadł do osolonej roztworze wodnym. Kij będzie bob pionowo do góry w wodzie. Znak był niż wykonane na drążku na linii wodnej. Kij był niż umieszczone w koncentracie ługu i dokładnie w miejscu oznaczonym na drążku powiedziałby ekspres mydła, ile wody deszczowej wlać do roztworu ługu dla prawidłowego stężenia do produkcji mydła. Miało to domysły wykorzystania przy użyciu odpowiedniej ilości wody deszczowej, aby dodać do ługu do produkcji mydła.

Tłuszcz zwierzęcy był używany do produkcji mydła; łój (tłuszcz wołowy), tłuszcz owcy, smalec (tłuszcz wieprzowy) ogrodytarnow.pl, był ulubionym wybory. Tłuszcze te wykonane wspaniały twardy mydło. Oni nie ogrzewa się w polu karnym tłuszczu i ługu ręcznie bardzo powoli do ciepłego tłuszczu. Gdy mieszaninę wszystkich jelled razem już przy właściwym czasie (śledzenie) będą wlać mydło w drewnianych formach. Po kilku dniach nie tną mydło do barów. Oni niech lekarstwo niż mydło przez kilka miesięcy, aż będzie to gotowy do użycia.

jakie cegly klinkierowe

1. Smithfield Historical Society

2. Zapomniane rzemiosła przez: John Seymour


- autor artykułu