Pages Menu
Categories Menu

jakie pustaki wybrac na budowe

jakie pustaki wybrac na budowe

Wracając do tego rozdziału, dostarczonych przez podręcznika Mark HERBER jest, byłem rozbawiony zdawać sobie sprawę, że zapomniał o definiowaniu kuzynów relacje. Podczas uczestniczenia małżeństwa rodziny, kilka lat temu, że został wprowadzony przez mojego pierwszego kuzyna-raz usunięte z jednym z jej przyjaciół z własnej grupie wiekowej. Powiedziała, że ??jest jej "kuzynka mama" iw tym odwróciła się całkowicie poprawny w tym wyjaśnienie, w jaki sposób były związane. Jak wypowiada serwis żurawi Herber ". Relacje z udziałem kuzynów są bardziej złożone Cousins ??są zwykle ludzie, którzy dzielą się rzeczywistą wspólnego przodka ... Potomstwo pary rodzeństwa stało się" pierwszy "kuzynami nawzajem wszelkie potomstwo pierwszych dwóch kuzynów. jest "drugim" kuzynami siebie i tak dalej. "

Dobrze do tej pory, ale potem przenieść się do czynienia z zupełnie różnych pokoleń. Słowo wykorzystujemy, aby móc oznaczać to "usunięte", stąd mój kuzyn córka jest mój kuzyn po usunięciu. Kiedy rodzi się dziecko, stanie się on moim pierwszym kuzynem dwukrotnie usunięty. Musimy określić liczbę interweniując pokoleń między siebie i konkretnego wspólnego przodka i wykorzystują tę liczbę przed słowem "usunięte". Teraz w tym momencie przychodzi nieco, że zapomniał!

"Pojęcie" usunięte "jest powszechnie używane tylko wyrazić relacje dół drzewa genealogicznego." Dlatego to było właśnie dlatego Jenny, mój kuzyn po usunięciu, jako dziecko mojego pierwszego kuzyna Julie jest dokładna, jak tylko odniosła się do mnie jako swojego "kuzyna mamusi"

jakie pustaki wybrac na budowe

W tym momencie zamyka lekcji pedant za dzisiaj!

Książka Przodków Szlaki Mark HERBER za otrzymywane od większości dobrych księgarniach.


- autor artykułu