Pages Menu
Categories Menu

jakie pustaki do budowy domu

jakie pustaki do budowy domu

Jak złamać Family History Brick Wall

Jeśli masz problemy z badaniem swoje drzewo genealogiczne, to może można dowiedzieć się czegoś z mojego doświadczenia tutaj. Ja dostałem nigdzie z tym przodka urodzenia, małżeństwa lub zgonu - on lub off-line - a następnie wizyta szansa rodzinie Historia Serwisu i godzinę lub dwie, patrząc na transkryptów i mur w mojej historii rodzinnej badań przyszedł zawalić! To, wraz z myśleniem wariantów pisowni nazwisk, otworzyła nową linię do mnie.

Moja linia ojcowska w Dartmouth, Devon, Wielka Brytania zawsze była nieco frustrujące, gdy zapisy spisu zabrakło w 1841. To, oczywiście, jest najwcześniejszym dostępne on-line dla Anglii spisu tak, że po tym, że muszę zacząć patrząc na parafii dokumentacja. Pracowałem się, że moje trzy razy pradziadek nazywał się John Thorn oraz z informacji podanych w zbiorach spisowych Wiedziałem, że urodziła się około 1795 roku i jego żony Elżbiety, w około 1798 roku.

Jako członek Towarzystwa genealogów w Goswell Road, Londyn EC1. Zdawałem sobie sprawę, że SOG ma największą kolekcję parafii Records w Wielkiej Brytanii na mikrofilmach. Oni także dostał jakieś zapisy rejestrów parafialnych w bibliotece.

Niestety zapisy parafialne Dartmouth nie zostały mikrofilmach, ale wybór książeczek Devon Family History Society of małżeństw niektórych kościołach w mieście, w tym św Zbawiciela, były dostępne. Skanowanie jedną książkę dla wszelkich prawdopodobnych przodków i notuje, https://linuxpl.com/ że w dniu 13 kwietnia 1817 r Jan Thorn poślubił Elizabeth Sissell. Dzięki tej próbnej ołowiu, uderzę w Internecie. Szukałem jakichkolwiek dowodów, że było to małżeństwo z moich przodków. Otworzyłem stronę Dartmouth-history.org.uk należącej do Dartmouth Archiwów i wiedząc, że ta grupa dobrowolne Historia miał bardzo dobrą sekcję historię rodziny, w tym transkrypcji chrztów, pogrzebów, ślubów i ewidencji ludności.
Sprzedaż kamperów
- autor artykułu